Jon Jones vs Stipe Miocic na UFC 295!

Szykuje się nam wielkie starcie, na gali UFC 295. Walką wieczoru gali, która będzie miała miejsce w Nowym Jorku, będzie pojedynek Jon Jones vs Stipe Miocic. Jest to walka w kategorii ciężkiej, w której zmierzy się czołówka tej kategorii. Walka z pewnością spełni oczekiwania widzów, co przełoży się na świetną sprzedaż na tak dużym obiekcie, usytuowanym w Nowym Jorku!

UFC właśnie zaczęło promocje swojego wielkiego wydarzenia, jakim będzie bez wątpienia, gala UFC 295. Wydarzenie będzie miało miejsce na nowojorskiej hali Madison Suare Garden, która jest niezwykle wymagająca, pod względem publiczności. Skutkiem tego, UFC musiało postawić na zestawienie, które spełni oczekiwania widzów. Walka Jon Jones vs. Stipe Miocic jest jednak wyborem samych fanów i widzów UFC, tak więc nie ma wątpliwości co do tego, że zgromadzi odpowiednią liczbę osób.

Warto nadmienić, że wspomniana walka będzie ważyć się o pas kategorii ciężkiej. Skutkiem tego, zobaczymy pojedynek mistrzowski w wadze ciężkiej. Takie pojedynki elektryzują więc najbardziej!

Kiedy dokładnie dojdzie do walki? Już w niedługim czasie, ponieważ gala UFC 295 została zaproponowana na 11 listopada, 2023 roku. Skutkiem tego, do wydarzenia zostało nam nieco, ponad miesiąc czasu.

Poniżej oficjalne potwierdzenie walki:

Czytaj również:  Znamy rywala Jacka Murańskiego!