Mateusz Masternak komentuje zestawienie Adamek vs. Khalidov

Mateusz Masternak postanowił zabrać głos na temat hitowego zestawienia pomiędzy Tomaszem Adamkiem i Mamedem Khalidovem.  Zawodnik opublikował nawet wpis na swoich mediach społecznościowych. Co dokładnie powiedział?

Przypomnijmy, że walka Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem odbędzie się na początku przyszłego roku w gliwickiej PreZero Arenie. Pięściarz z Żywca wraca do ringu po ponad pięcioletniej przerwie.

Z kolei Mamed Khalidov to doświadczony zawodnik mieszanych sztuk walki, który zapragnął spróbować swoich sił w boksie. Ogłoszenie takiego zestawienia wywołało spore poruszenie nie tylko wśród innych zawodników, ale też kibiców. Nie ma co się dziwić, ponieważ naprzeciw siebie staną zupełnie dwa różne światy – boksu i MMA. Czeka nas zatem bardzo ciekawe starcie, którego nie można przegapić.

Głos w debacie zabrał teraz Mateusz Masternak. Niedoszły pretendenta do pasa WBO ze względu na kontuzję musiał poddać się w siódmej rundzie. Miał dużego pecha, ponieważ wyraźnie wygrywał na kartach punktowych.

Jak sam przyznał, jeszcze niedawno nikt by się nie spodziewał takiego starcia i trudno przewidzieć, który zawodnik okaże się lepszy. Chętnie jednak obejrzy walkę dwóch legend i sam chciałby też kiedyś wejść w takie zestawienie. Czy mu się uda? Czas pokaże!

Czytaj również:  Podczas XTB KSW 90 zobaczymy starcie czołowych zawodników wagi koguciej!