Mateusz Leśniak wygrywa walkę z Soroko na PRIME 6!

Za nami już gala PRIME 6: PREMIUM, a wraz z nią jedna z najważniejszych walk całego wydarzenia, które odbyło się w Arenie w Toruniu. Na zasadach MMA rękawice skrzyżowali Mateusz „Tarzan” Leśniak i Adam Soroko.

Faworytem tego starcia od samego początku był Mateusz „Tarzan” Leśniak, ale co się dziwić, jak jego forma dobrze była znana wielu kibicom. Natomiast tego, co pokaże podczas swojego występu Adam Soroko, nikt nie był w stanie przewidzieć. Tarzan to zawodnik cięższy od rywala, więc był też widać, że przed Soroko czeka nie lada wyzwanie i tak faktycznie było…

Mateusz Leśniak szybko obalił Soroko, choć ten próbował ratować się ciosami z dołu. Leśnik jednak miał przewagę gabarytową, więc szybko go ustabilizował, dociskając do ziemi. W pewnym momencie Tarzan zdobył półgardę, a później próbował zdobyć dosiad, ale z marnym efektem. Walka zaraz wróciła do stójki po decyzji sędziego.

Po jej wznowieniu Adam Soroko nie trafił latającym kopnięciem. Za to przewrócił się na macie, a Mateusz Leśniak wykorzystał to i przejął inicjatywę. Soroko próbował jeszcze wydostać się z dołu i przejąć głowę Tarzana, ale ten zrzucił rywala z siebie i dobił go ciosami na ziemi. Walka zakończyła się zwycięstwem Mateusza Leśniaka, który przez TKO pokonał Adama Soroko jeszcze w pierwszej rundzie.

Czytaj również:  Artur Szpilka odpowiada Denisowi Załęckiemu!