Artur Szpilka odpowiada Denisowi Załęckiemu!

Niespełna 24 godziny temu, Denis Załęcki postanowił wypowiedzieć się obszernie na temat swojej ostatniej walki, za pomocą swoich social mediów. Denis w załączonym wpisie postanowił poruszyć wiele kwestii, które nie pomagały mu w związku z pojedynkiem, do którego doszło na ostatniej gali High League. Jego słowa nie spodobały się jednak Arturowi Szpilce, który bardzo szybko odpowiedział na wpis Denisa Załęckiego i w dodatku, w bardzo mocnych słowach. Sprawdźcie sami!

Powyższy wpis z czasem przeczytał także i Artur Szpilka, który lekko mówiąc, nie zgadza się ze słowami swojego przeciwnika. Warto przypomnieć, że Artur bardzo mocno szczędził słowa przed samym pojedynkiem, pokazując swój profesjonalizm. Widocznie zapomniał, że trafił do dywizji freak fightów, które lubią używać słów i teoretyzować wiele kwestii w świecie sportów walk.

Na odpowiedź Artura Szpilki nie musieliśmy czekać długo:

Czy oba wpisy można traktować jako dłuższą niezgodę obu zawodników? Niewykluczone. Przypomnijmy bowiem, że obaj zawodnicy myślą o ponownym skrzyżowaniu rękawic. Tym razem jednak na zasadach KSW i w klatce KSW. Czy jednak dojdzie do takiego pojedynku? Na dzień dzisiejszy bardzo trudno to stwierdzić. Jeśli jednak panowie zaognią konflikt na przestrzeni kolejnych miesięcy, taka walka może mieć sens z punktu widzenia medialnego, nawet dla tak wielkiej gali, jaką jest gala KSW.

Czytaj również:  Gigantyczne zarobki Floyda Mayweathera za walkę pokazową!