Mateusz Gamrot chce walki z Chandlerem!

Mateusz Gamrot coraz bardziej rozumie, że UFC to nie tylko walki, lecz także i medialny szum, który musi pojawić się między zawodnikami. Skutkiem tego, Polak postanowił już teraz, zacząć zaczepiać Michaela Chandlera, którego oficjalnie wyzywa do walki. Czy Polakowi uda się stanąć do walki z utalentowanym Amerykaninem?

Mateusz Gamrot chce walczyć z najlepszymi, dlatego trudno dziwić się mu, że postanowił na Twitterze zaczepić właśnie Michaela „Irona” Chandlera. Jest to bowiem zawodnik na topie, który ostatni pojedynek przegrał podobnie jak Mateusz Gamrot.

Samo zestawienie wydaje się fajne i co najważniejsze, w zasięgu Polaka. Problemem może jednak okazać się Amerykanin, który znany jest z ostrożnego dobierania sobie przeciwników. Bardzo trudno stwierdzić więc, jaka będzie jego odpowiedź i czy będzie miał ochotę do walki z Mateuszem Gamrotem.

Jeśli chodzi o kategorię lekką UFC, Mateusz Gamrot ma problem, ponieważ jest tam spory ruch i bardzo trudno o wolnego przeciwnika, który byłby sensowny dla niego. Chandler wydaje się więc być idealnym rozwiązaniem, o ile ten, zechce walczyć z Polakiem.

Bardzo ciekawi nas, jak rozwinie się cała sytuacja. Póki co łapcie wpis Mateusza Gamrota:

Czytaj również:  Conor McGregor nie odpowie na słowa Joe Rogana!