Conor McGregor nie odpowie na słowa Joe Rogana!

Temat ewentualnego dopingu, który ponoć bierze Conor McGregor jest tematem, który wałkowany jest od dobrych kilku tygodni. Kolejne osoby ze świata MMA dokładają swoją cegiełkę do tego, aby rozgryźć, czy Irlandczyk faktycznie korzysta ze niedozwolonych środków, które podlegają federacji antydopingowej.

Sam Conor McGregor przez wiele tygodni starał się zupełnie omijać ten temat i nie widzieć problemu. Pomimo dużej ilości osób, które wypowiadały się na jego temat, zawodnik o dziwo, ani razu nie starał się odpowiadać w znany dla siebie sposób. Wydaje się jednak, że McGregor doskonale zna i widzi problem w mediach, ponieważ Joe Rogan był osobą, która przełamała jego nastawienie w tej sprawie.

Co więcej, McGregor postanowił nie wypowiadać się na swój temat, lecz wrzucił zdjęcie Joe Rogana, które porównuje go w wieku 25 i 52 lat. Na zdjęciu łatwo można zauważyć, że Joe Rogan również był bardzo ciekawej postury w kwiecie swojego wieku.

McGregor dodał także komentarz w swoim stylu, zaznaczając że Joe wygląda jak osoba, której siki były noszone w jego majtkach. Co więcej, Irlandczyk dodał, że Joe Rogan pomimo ewentualnego brania środków niedozwolonych, nawet nie zawalczył w organizacji UFC.

Poniżej macie jego oryginalny Tweet:

Czytaj również:  Kiedy i z kim zawalczy Gamrot na UFC?