Martin Lewandowski o walce Don Diego na KSW Epic!

Kiedy tylko informacja o możliwości zatrudnienia Don Diego trafiła do sieci, wszystkie portale internetowe bardzo szybko podchwyciły ten temat. Co więcej, sami kibice wykazali się bardzo dużym zainteresowaniem, co do takiej walki. Dziś do tematu odnosi się Martin Lewandowski, który nie zaprzecza co do ewentualnego angażu Don Diego, właśnie na KSW Epic!

Przypomnijmy czytelnikom, że potencjalnym przeciwnikiem Don Diego miałby być Andrzej Grzebyk. Jest to bardzo mocne nazwisko, które zasila KSW i które jest gotowe do wzięcia walki z Don Diego. Co więcej, Andrzej Grzebyk zaproponował Don Diego, aby ich walka była w formule PRIDE, co dopuszcza bardzo mocne warunki i krwawą walkę. Do tej pory nie wiadomo co na to Don Diego, lecz znając jego, taka walka jest możliwa.

Do tablicy został jednak wywołany jeden z włodarzy KSW, który został wprost zapytany, czy Don Diego zobaczymy właśnie na gali KSW Epic. Martin Lewandowski nie chciał dawać wprost deklaracji lecz przyznał, że taka walka byłaby medialna, a poziom sportowy Don Diego jest dla KSW wystarczający. Dodał jednak, że temat musi przegrać z Wojsławem Rysiewskim, który jest odpowiedzialny za każdą kartę KSW.

Poniżej cały wywiad z Martinem Lewandowskim:

Czytaj również:  Jake Paul wie już, jak doprowadzić do walki z McGregorem!