Martin Lewandowski o angażu Diablo w FAME!

Martin Lewandowski zdaje się trzymać mocno rękę na pulsie, w świecie zawodników boksu i MMA. Skutkiem tego, podzielił się on swoimi pierwszymi wrażeniami odnośnie tego, jak wyglądała jego reakcja na ogłoszenie Krzysztofa Diablo Włodarczyka, w szeregach FAME MMA. Sprawdźcie sami!

Jak wspomina Martin Lewandowski, była to dla niego wręcz kuriozalna sytuacja. Włodarz KSW wspomina, że był wtedy na wycieczce kamperem w Norwegii, podczas której miał on otrzymać informację o ogłoszeniu Krzysztofa Diablo Włodarczyka w federacji FAME.

Włodarz KSW nie krył swojego zdziwienia, ponieważ wiedział, że rozmawia z Krzysztofem Diablo Włodarczykiem, na temat jego występów w KSW.

Martin Lewandowski postanowił nie czekać i wysłał wymowną wiadomość do Krzysztofa Diablo Włodarczyka z zapytaniem, czy prawdą jest to, co zostało mu właśnie przedstawione na aplikacji Whatsapp.

W odpowiedzi, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk miał przekazać Martinowi Lewandowskiemu, że to co widzi, to nie jest tak, jak myśli. Jak dodaje jeden z włodarzy KSW, faktycznie fakty okazały się inne niż te, o których on myślał.

Martin Lewandowski dodaje że dokładnie nie zna kulisów potencjalnego angażu Krzysztofa Diablo Włodarczyka do FAME. Dodaje, że słyszał on wiele plotek, lecz nie chce ich poruszać. Dodatkowo, Martin Lewandowski dodał, że nadal myśli o przybyciu Diablo do KSW!

Czytaj również:  Walka Elon Musk vs. Mark Zuckerberg odbędzie się w Koloseum?