Walka Elon Musk vs. Mark Zuckerberg odbędzie się w Koloseum?

Doniesienia z dzisiejszego newsa wydają się absurdalne. Jednak faktycznie, Dana White będzie kontaktował się z ministrem kultury Włoch, w sprawie walki Elona Muska i Marka Zuckenberga, która miałaby odbyć się w prawdziwym, włoskim Koloseum. Sprawdźcie sami!

Informacja z pozoru może wydawać się fake newsem, jednak tak nie jest. Dana White chce sprawić, aby pojedynek dwóch najbardziej wpływowych osób w sferze internetowej, mogło zmierzyć się w arenie, która niegdyś była miejscem walki gladiatorów. Informację na ten temat potwierdza sam Dana White, który informuje za pomocą swoich mediów społecznościowych, iż jest już po odbytym spotkaniu z ministrem kultury, które miało polegać na omówieniu możliwości stoczenia walki we włoskim Koloseum.

Jak podaje sam Dana White, każdy widz chciałby zobaczyć walkę tych dwóch person, właśnie w takim miejscu. Jak dodaje sama Dana White, tylko pojedynek Trumpa z Putinem, mógłby rangą przewyższyć walkę Muska z Zuckenbergiem.

Dana White wybiega jednak o wiele bardziej do przodu, ponieważ w jego oczach nie tylko ten pojedynek będzie istotny na karcie walk. Według włodarza UFC, każdy pojedynek i każde zestawienie, które odbyłoby się w Koloseum, byłoby zabójcze i spełniłoby oczekiwania widzów. Wszystko po to, aby Koloseum nie straciło na swojej randze i zapewniło największe igrzyska, pod względem zarówno nazwisk, jak i umiejętności samych zawodników.

Poniżej potwierdzenie tej informacji wprost z social mediów:

Czytaj również:  Mamy oświadczenie gali First Universe w sprawie wypłat zawodników!