Martin Lewandowski na temat sytuacji Pudzianowskiego, w KSW!

W ostatnim czasie głos o Mariuszu Pudzianowskim w kontekście KSW bardzo mocno przycichł. Jak na jedną z gwiazd, która ciągnęła federację medialnie przez wiele lat, można było to uznać za dość zaskakujące. O Mariuszu Pudzianowskim nie mówiło się bowiem w perspektywie żadnej, nadchodzącej walki. Skutkiem tego, Martin Lewandowski został wprost zapytany o sytuację Mariusza Pudzianowskiego. Jego słowa znajdziecie poniżej. Zapraszamy!

Martin Lewandowski wydaje się być osobą, która jest już po rozmowach z Mariuszem Pudzianowskim. Wszystko dlatego, że w jednym z ostatnich wywiadów Martin Lewandowski zaznaczył, że Mariusz Pudzianowski jest świadomy tego, ile ma lat i walk za sobą, a także jak wygląda jego aktualna sytuacja zdrowotna. Jednak włodarz KSW wprost dodał, że samo KSW nie zamierza ustalać kiedy Mariusz Pudzianowski ma skończyć z MMA. Jest to decyzja samego zawodnika, który sam wyznaczy datę, podczas której dojdzie, do jego ostatniego pojedynku.

Jeśli zaś chodzi o KSW, federacja dobrze zdaje sobie sprawę, że jej wieloletni mistrzowie będą w najbliższych latach chcieli zakończyć swoje kariery. Jednak KSW to nie tylko znane nazwiska, lecz także wiele nowych marek, które właśnie tworzą się na oczach widzów. Martin Lewandowski dodaje, że KSW skupia się nie tylko na rodzimym rynku, lecz także zamierza rozwijać się w Czecach, a może także i we Francji, mając na swoim pokładzie Parnasse’a.

Czytaj również:  Tybura vs Romanov – Polak pokonał trudnego rywala