Marcoń vs Labryga także zawalczą na Clout MMA 3!

Clout MMA nie przestaje zaskakiwać swoich widzów! Konflikt Natania Marconia kontra cały świat freakowy „grzeje” widzów, skutkiem czego federacja Clout postanowiła dołączyć do zestawienia jeszcze jeden, szalony pojedynek! Natan Marcoń 29 grudnia zawalczy nie tylko z Denisem Załęckim, lecz także z Denisem Labrygą! Totalny chaos!

Trzeba przyznać, że wspomniane zestawienia to szalona kombinacja, która może wypalić lub nie. Wielki Bu, który jest pierwszym przeciwnikiem Denisa Załęckiego na gali Clout MMA przyznał we wczorajszym programie na żywo, że Denis Załęcki nie będzie w stanie wyjść do walki z Natanem Marconiem, po walce z nim samym.

Wydaje się, że właśnie na to postanowiła zareagować federacja, która dołączyła do zestawienia walkę z kontuzjowanym Denisem Labrygą, który nie jest w stanie uderzać nogami, lecz jak najbardziej, może bić się boksersko. Skutkiem tego, federacja zaproponowała wszystkim zainteresowanym stronom walkę – wszyscy zawodnicy Clout MMA i Natan Marcoń, który jest wypożyczony z FAME, przystali na te warunki!

Jeśli więc faktycznie, Denis Załęcki nie będzie w stanie zawalczyć 29 grudnia, wtedy Denis Labryga wchodzi na zastępstwo i walczy z Natanem Marconiem w zupełnie nowatorskiej formule, która została nazwana „Punchair”.

Co dokładnie oznacza „Punchair”? W skrócie, pole walki zawodników będzie najmniejsze z dotychczasowych walk na Clout MMA. Co więcej, walka ma toczyć się do granicy nokautu, więc zapowiadane są ciężkie ciosy w tym pojedynku!

Poniżej oficjalne potwierdzenie tej formuły:

Czytaj również:  Marcin Prachnio poznał szczegóły kolejnej walki w UFC!