Marcin Wrzosek na temat płac w KSW i Freak Fight!

W jednym z ostatnich wywiadów, dokładniej dla 6PAK, Marcin Wroszek wyjawił zarobki KSW i te, które mają miejsce w Polskich freak fightach. Jak stwierdził były zawodnik KSW, przeniesienie się do sfery freak fight było dobrym rozwiązaniem, pod względem finansowym. Zawodnik do dziś nie żałuje swojej decyzji odnośnie dołączenia do freaków!

Aktualnie nie wiadomo, kiedy Marcin Wrzosek wróci do klatki i z kim zawalczy. Oczywiście za kuluarami mówi się o różnych zestawieniach, między innymi z Piotrem Szeligą, czy też z Arkadiuszem Tańculą. Na dziś nie wiadomo jednak, czy wspomniane nazwiska będą łączone z Wrzoskiem, chociaż Arkadiusz Tańcula był wywoływany niejednokrotnie przez samego Wrzoska do walki. Z kolei Arek Tańcula od zawsze wspominał, że zawalczyłby z kimś z KSW. Istnieje więc ku temu najlepsza okazja do wykorzystania!

Marcin Wrzosek na temat sytuacji finansowej w strefie sportowej i freakowej

Marcin Wrzosek nie podawał konkretnych kwot, jednak chciał „wizualnie” opowiedzieć o tym, jakie różnice są między zarobkami w KSW i freakach. Według niego, w przeciągu 3 lat odkąd dołączył do freaków, zarobił więcej niż przez wszystkie pojedynki, które toczył dla organizacji KSW.

Na dzień dzisiejszy nie wiemy, kiedy i do której federacji powróci Marcin Wrzosek. Można jednak spodziewać się jego walki już w 2023 roku, choć tym razem warto by było zadbać o godnego przeciwnika dla Wrzoska, który sprawiłby mu trochę problemów podczas walk.

Czytaj również:  Czy Pudzianowski znalazł już nowy klub?