Czy Pudzianowski znalazł już nowy klub?

Kolejne dni mijają, natomiast Mariusz Pudzianowski ma problem ze znalezieniem nowych trenerów do swojego przyszłego pojedynku. Przypominamy bowiem, iż jego były trener odmówił możliwości przygotować do walki z jednym, z jego największych przyjaciół, czyli Mamedem Khalidovem.

.

Dziś jednak wydaje się, że Mariusz Pudzianowski bardzo szybko poradził sobie ze znalezieniem nowego klubu. Tym razem jednak nie będzie to klub z terenu Warszawy, lecz z zupełnie innego miasta na terenie Polski. Więcej na ten temat uchylił nam Adrian Bartosiński, który zdaje się, że ma większą wiedzę na temat tego, gdzie trenować będzie Pudzian. Według jego opinii, zachowanie jego dotychczasowego trenera nie było również zrozumiałe:

Sam Bartosiński postanowił uchylić rąbka tajemnicy, iż Mariusz Pudzianowski prowadzi już rozmowy ze znanym klubem w Łodzi, a mianowicie Octopus Łódź.

Sam Adrian Bartosiński jest znaną postacią w Polskim MMA. Do swoich walk powróci już w przyszłym miesiącu. Jego najbliższy pojedynek na gali KSW 76 będzie miał miejsce w Grodzisku Mazowieckim z Krystianem Kaszubowskim.

Czytaj również:  Michał Oleksiejczuk poznał nowego rywala!