Marcin Wójcik został zakontraktowany w KSW!

Federacja KSW szykuje mocne przetasowania w swoich szeregach. Dopiero co, sama federacja poinformowała o kilku rozstaniach, ze sowimi byłymi zawodnikami. Teraz dowiadujemy się, że szeregi KSW zasilił Marcin Wójcik, który jest bardzo silnym nazwiskiem, w kategorii półciężkiej. Skutkiem tego, szykują nam się kolejne, emocjonujące pojedynki, z udziałem tego zawodnika!

Warto nadmienić, że Marcin Wójcik miał już okazję walczyć dla KSW. W 2016 roku, stoczył on walkę dla KSW, podczas gali 34. Walczył on wtedy z Tomaszem Kondraciukiem, z którym wygrał swój pojedynek. Dla samego KSW, Marcin Wójcik stoczył 6 walk, z czego 4 wygrał, a 2 przegrał. Jest to więc całkiem dobry wynik, jak na lata 2016-2018. Później, Marcin Wójcik wystąpił dla dwóch federacji zagranicznych i powrócił do FEN, w którym to wygrał zdecydowaną większość swoich pojedynków.

Ostatni pojedynek Marcina Wójcika miał miejsce podczas main eventu gali FEN 48, podczas której pokonał on Adama Wieczorka, w drugiej rundzie pojedynku. Już wtedy mówiono, że FEN jest za słaby na umiejętności Wójcika.

Poniżej federacja KSW wita na nowo, swojego byłego zawodnika:

Czytaj również:  Joanna Jędrzejczyk mocno na temat swojej walki na KSW Colosseum 2!