Joanna Jędrzejczyk mocno na temat swojej walki na KSW Colosseum 2!

Temat potencjalnej walki Joanny Jędrzejczyk podczas gali KSW Colosseum 2 wyciekł do mediów. Jak okazuje się, sama zainteresowana, nie jest z tego zadowolona. Joanna Jędrzejczyk przyznaje, że rozmowa na ten temat miała miejsce, jednak przypomina, że ma ważny kontakt z federacją UFC. Dodatkowo, sama zawodniczka jest niezadowolona z tego, iż temat dostał się do mediów.

Niestety, fani Joanny Jędrzejczyk muszą zmierzyć się z tym, że JJ nie zawalczy podczas gali KSW Colosseum 2. Informacja ta wyszła od samej zainteresowanej, która postanowiła zareagować osobiście, gdy dowiedziała się, że temat rozmów wyciekł do mediów, bez jej zgody. Skutkiem tego, zawodniczka UFC, która ma ważny kontrakt z tą federacją, musiała samodzielnie skomentować informacje, które nie są dla niej przychylne.

Jak stwierdziła sama Joanna Jędrzejczyk, KSW nie jest w stanie zapewnić jej odpowiedniej gaży, która byłaby porównywalna do tej, którą oferuje jej UFC. Dodatkowo, Joanna Jędrzejczyk chce walczyć tylko dla federacji UFC, która odmieniła jej życie i która jest bliska jej sercu. Wychodzi więc na to, iż KSW nie ma wiele do zaoferowania Polce, która toczyła największe boje, w swojej kategorii wagowej.

Sama Joanna przyznaje, że owszem, była rozmowa z Martinem Lewandowskim, jednak nie przyniosła ona żadnych rezultatów. Dodatkowo sama zawodniczka nie jest szczęśliwa z tego, że ich rozmowa na temat walki na gali Colosseum 2 wypłynęła do mediów.

Czytaj również:  Artur Szpilka jeszcze mocniej na temat Pudzianowskiego!