Marcin Wójcik powróci na KSW 88!

Jeszcze wczoraj pisaliśmy o ponownym podpisaniu Marcina Wójcika, w jego byłej federacji, czyli w KSW. Federacja zamierza bardzo szybko skorzystać z usług swojego nowego zawodnika, ponieważ został on właśnie zapowiedziany na listopadową galę  XTB KSW 88, która odbędzie się w Radomiu.

Przeciwnikiem Marcina Wójcika będzie Brazylijczyk dobrze znanym fanom KSW. Jest nim Henrique Da Silva, który jest piątym numerem, w kategorii półciężkiej, federacji KSW. Walka odbędzie się 11 listopada, 2023 roku. Jest to bardzo ciekawe zestawienie, ponieważ obaj zawodnicy są znani ze swoich nokautujących ciosów. Czy więc zapowiada się nam destrukcyjna walka? Zdecydowanie tak!

Jeśli chodzi o dyspozycję obu zawodników, zdecydowanie lepiej pod tym względem prezentuje się Marcin Wójcik. Wygrywa on skutecznie swoje ostatnie walki, co tylko pokazuje, że jest on w świetnej dyspozycji, na dzień dzisiejszy. Z kolei Brazylijczyk, Henrique Da Silva uległ w swojej ostatniej walce dla KSW. Jego przeciwnikiem był Oumar Sy, który już w pierwszej rundzie doprowadził do poddania, przez duszenie. Z kolei Henrique Da Silva we wcześniejszej walce na KSW, pokonał Tomasza Narkuna. Udało się to zrobić poprzez efektowne KO, w postaci frontkicka.

Patrząc na sylwetki obu zawodników, szykuje się nam bardzo dobra „bitka”, albowiem obaj uwielbiają bawić się w płaszczyźnie stójkowej i obaj mają nokautujące ciosy!

Czytaj również:  Joanna Jędrzejczyk mocno na temat swojej walki na KSW Colosseum 2!