Marcin Różalski czuje się w formie na kolejne pojedynki!

Marcin Różalski

Od czasu ostatniej walki, którą stoczył Marcin Różalski minął lekko ponad rok. Niestety, walka która miała miejsce w projekcie Genesis, okazała się bardzo srogą lekcją pokory dla Marcina Różalskiego, który niestety przegrał ten pojedynek. Niemniej jednak, trzeba byłemu zawodnikowi KSW oddać fakt, iż zawsze brał sobie trudnych przeciwników, na pograniczu jakości z własnymi umiejętnościami. Skutkiem tego, rekord Marcina Różalskiego nie jest aż tak idealny.

Z tego co aktualnie wiadomo, KSW nie planuje powrotu słynnego już „Różala”, w szeregi KSW. Niemniej jednak, jest wiele federacji, w których Marcin Rózalski mógłby nadal brać udział. Jak to wygląda z jego strony?

Według byłego zawodnika KSW, jest to idealny czas na jego powrót do klatki. Marcin Różalski jest bowiem cały czas w treningu, pomimo różnych perturbacji zdrowotnych. Co więcej, Marcin Różalski ocenia, że jest aktualnie w dobrej formie, ze względu na systematyczne i ciężkie treningi. Sam Marcin chce walczyć i liczy jeszcze na jakieś kolejne walki. Na ten moment wiemy tylko, że były zawodnik KSW ma jakieś plany odnośnie swoich walk, lecz aktualnie nie zdradził nic więcej, na ten temat.

Poniżej cała rozmowa video:

Czytaj również:  Czy zobaczymy Marcina Różalskiego we freakach? Jest odpowiedź!