Marcin Najman proponuje zjazd dla fanów freak fightów!

Marcin Najman

Marcin Najman to bez wątpienia, jedna z najbardziej doświadczonych osób, w świecie freak fightów. Jego nazwisko brało udział w pierwszych walkach KSW, które toczyły się właśnie w formie freak fightów. Dziś freak fighter jest znany z udziału w nowej federacji Clout MMA. Warto jednak pamiętać, że Marcin Najman walczył także w FAME MMA i w High League, co daje mu ogromne doświadczenie i wiedzę o freak fightach.

Oprócz tego, Marcin Najman był jedną z twarzy gali MMA VIP, która powraca na rynek, choć już bez jego udziału. W momencie, w którym Marcin Najman jeszcze sygnował wydarzenie swoim wizerunkiem i nazwiskiem, gala odbyła się 3 razy, pokazując możliwości medialne, jakie w świecie freak fightów, generuje Marcin Najman.

Nie można zapomnieć także o jego książce, która również powstała w tej tematyce. Jak można było spodziewać się, bardzo szybko została zweryfikowana przez Krzysztofa Stanowskiego, który jest jedną z osób, które są bardzo mocno powiązane medialnie, z sukcesem Marcina Najmana.

Dziś Marcin Najman wychodzi z nową propozycją. Jest nią zjazd dla fanów freak fightów, w którym wszyscy zainteresowani będą mogli zadawać swoje pytania, odnośnie freak fightów. Co więcej, fani mogą liczyć na sporą dawkę wiedzy o freak fightach, jak i będą mieli możliwość uzyskania autografu, bądź zdjęcia od Marcina Najamna. Wszystko ma zwieńczyć wspólny obiad z cesarzem polskich freak fightów. Co sądzicie, o takiej propozycji?

Poniżej oświadczenie samego Marcina Najmana, z jego social mediów:

Czytaj również:  Popek jednak zawalczy z Murańskimi?