Marcin Najman uszczypliwie w stronę Mariusza Pudzianowskiego!

Marcin Najman to osoba, która jest cały czas aktywna, jeśli chodzi o wszelakie tematy, które są gorące wśród Polaków. Skutkiem tego, zawodnik postanowił skomentować ostatnią galę XTB KSW 77, a dokładniej walkę Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Jak zwykle, ton wypowiedzi był uszczypliwy. Oberwało się oczywiście Mariuszowi Pudzianowskiemu, który przegrał to spotkanie.

Sam Marcin od początku komentował pojedynek, zarówno przed jego rozpoczęciem jak i chwilę po samym wydarzeniu. Teraz jednak, postanowił on szerzej opisać swoje odczucia, związane z tą walką. Według Marcina Najmana, ostatnia przegrana Mariusza Pudzianowskiego jest o wiele boleśniejsza, niż wszystkie porażki, których sportowiec zaliczał w przeszłości.

Według Najmana, Mariusz Pudzianowski za bardzo postawił na moralizowanie innych, był zbyt zapatrzony w swoje sukcesy i krytycznie oceniał innych, jednocześnie samemu zatracając się, w samym sobie.

Zawodnik zwrócił także uwagę, że kibice pamiętają sportowców za ich ostatnie walki, z czym Marcin Najman aktualnie boryka się (przypomnijmy, iż przegrał on swój ostatni pojedynek w zaledwie 13 sekund).

Na samym końcu swojego długiego wywodu, Marcin Najman życzył zawodnikowi wszystkiego dobrego, a także wyraził nadzieję, że Mariusz Pudzianowski zawalczy z Philem De Frisem.

Poniżej oryginalny wpis z Facebooka:Czytaj również:  Wielka różnica wagi między Pudzianowskim a Khalidovem!