Marcin Najman o próbach angażu Mariusza Pudzianowskiego w Clout MMA!

Po wczorajszej konferencji Clout MMA, poznaliśmy wszystkich zawodników pierwszej gali, która odbędzie się w Warszawie. Patrząc na niektóre nazwiska, można odnieść wrażenie, że włodarze musieli sięgać po zdecydowanie więcej osób, ze świata sportu. Tak było w praktyce, ponieważ Marcin Najman w jednym z wywiadów stwierdził, że jednym z potencjalnych zawodników Clout MMA, mógł być także Mariusz Pudzianowski!

Rewanż Marcina Najmana i Mariusza Pudzianowskiego jest cały czas możliwy, czego nie wyklucza sam Mariusz Pudzianowski. Biorąc pod uwagę jego sytuację w KSW, prędko do takiego pojedynku nie dojdzie, ponieważ największa federacja MMA w Polsce, będzie chciała jeszcze utrzymać nazwisko Mariusza Pudzianowskiego, w swoich szeregach.

Nie oznacza to jednak, że Mariusz Pudzianowski nadal nie dostaje zapytań na temat swojej dostępności, co do freak fightów. Rąbka tajemnicy uchylił wczoraj Marcin Najman, który stwierdził że federacja Clout MMA analizowała możliwość ściągnięcia najbardziej gorącego nazwiska MMA w Polsce i poniekąd się to udało, ponieważ do organizacji dołączył najstarszy z Pudzianowskich, czyli Dominik Pudzianowski, który wystąpi na pierwszej gali Clout MMA.

Poniżej wywiad z Marcinem Najmanem, który opowiada na ten temat:

Czytaj również:  Paweł Jóźwiak znów zawalczy z Marcinem Najmanem!