Marcin Najman mocno do Stanowskiego!

Krzysztof Stanowski postanowił kolejny raz zaczepić Marcina Najmana. Tym razem, popularny dziennikarz sportowy stwierdził, że książka wydana przez Marcina Najmana jest za krótka i za droga. Do jego wypowiedzi odniósł się sam Ojciec Polskich Freak Fightów, który postanowił odpowiedzieć w sposób bardziej ofensywny, na który Krzysztof Stanowski z pewnością nie będzie chciał odpowiadać.

Wszystko zaczęło się od wpisu na platformie Twitter, na której Krzysztof Stanowski pochwalił się otrzymaniem egzemplarza książki Marcina Najmana. Nie byłoby w tym nic dziwnego, jednak dziennikarz postanowił od razu wypunktować pozycję Marcina Najmana, nie czytając ani jednej strony jego książki. Natomiast z góry została oceniona długość i cena książki.

Marcin Najman pierw odpowiedział w sposób delikatny, jednak po czasie wrócił z bardziej dosadną odpowiedzią, która z pewnością nie przypadła do gustu Krzysztofowi Stanowskiemu. Stwierdził on bowiem, że osoby powiązane ze sławną już postacią „Fryzjera”, powinny radzić sobie finansowo ze zdecydowanie większymi zakupami. Marcin Najman dodał również, że w książce najważniejsza jest wartość intelektualna, o czym przekona się sam dziennikarz sportowy.

Poniżej oficjalny film, kierowany do Krzysztofa Stanowskiego:

Czytaj również:  Marcin Najman wygrał proces z FAME MMA?