Marcin Najman wygrał proces z FAME MMA?

Marcin Najman nie zwalnia tempa i bombarduje swoje social media nowymi informacjami, które odnoszą się do różnych osób i sytuacji, które związane są z aktualnymi wydarzeniami. Dziś postanowił podzielić się efektami batalii sądowej z federacją FAME, dla której walczył swojego czasu.

Nie wiadomo, czy film ma charakter humorystyczny, jak to często ma miejsce w wypadku Marcina Najmana. Poinformował on jednak, że sprawiedliwość wygrała. Według niego, dnia wczorajszego, 21 lutego, padł wyrok sądu, w którym to federacja FAME rzekomo przegrała. W opinii Marcina Najmana, pozew został oddalony w całości.

Pytanie, czy FAME będzie chciało ustosunkowywać się do takiego filmu, swojego byłego zawodnika? W podobnych sytuacjach, organizacja FAME stara się odpowiadać opinii publicznej. Niemniej jednak, jeśli sytuacja nie jest poważna i nie godzi w prawdziwe imię federacji, bardzo możliwe, że doczekamy się wyłącznie małego sprostowania ze strony Boxdela, który udziela się w internetowym programie Live, pod tytułem „Aferki”.

Czytaj również:  Israel Adesanya chętny na rewanż z Błachowiczem!