Marcin Najman mocno do Artura Bińkowskiego!

W ostatnim wywiadzie udzielonym przez Artura Bińkowskiego dla Michała Cichego dowiedzieliśmy się, że Artur Bińkowski jest bardzo negatywnie nastawiony do Marcina Najmana. Chodzi o rzekome „papiery”, które są dostępne na Marcina Najmana i które rzekomo widział właśnie Artur Bińkowski. Z kolei Marcin Najman postanowił bardzo szybko zdementować ten fakt i odpowiedział mocno w stronę Artura Bińkowskiego. Sprawdźcie sami!

Na linii Bińkowski-Najman zaczyna robić się bardzo gorąco. Artur Bińkowski od kilku wywiadów nie ukrywał niechęci do Marcina Najmana, którego wprost nie szanuje. Problem jest jednak zdecydowanie większy, ponieważ w ostatnim wywiadzie, Artur Bińkowski użył bardzo mocnych argumentów, szczególnie w kontekście ulicznych klimatów.

Marcin Najman postanowił już dziś, za pomocą swoich mediów społecznościowych odpowiedzieć Arturowi Bińkowskiemu. Według niego, Artur Bińkowski nie ma żadnych dowodów na Marcina Najmana, a jeśli takowe są, Marcin Najman chce, aby zostały one pokazane opinii publicznej.

Na samym końcu Marcin Najman postanowił uderzyć w patriotyzm Artura Bińkowskiego. Jest to z pewnością dopiero zalążek nowego konfliktu, który może w sieci potrwać nieco dłużej.

Poniżej oficjalne video z profilu Marcina Najmana:

Czytaj również:  Trener Raubo mocno na temat Najmana!