Marcin Najman komentuje walkę wieczoru na PGE Narodowym!

Marcin Najman znany jest z tego, że na bieżąco komentuje wszystkie tematy, związane z organizacjami i całym światem MMA. Nie mogło więc zabraknąć jego komentarza, odnośnie main eventu, który planowany jest już w czerwcu. Oczywiście freak fighter jest niezadowolony z tego, jak prezentuje się walka wieczoru. Sprawdźcie sami!

Po ogłoszeniu main eventu gali KSW Colosseum 2, wielu kibiców wyraziło swoje niezadowolenie. Dłużny nie został także Marcin Najman, który również postanowił wyrazić swoje niezadowolenie, przy pomocy mediów społecznościowych. Widać, że freak fighter ogląda relacje fanów i również dokłada swoich „pięciu groszy”, kiedy tłum idzie w stronę krytyki danego wydarzenia, czy też sytuacji, które zachodzą w świecie MMA. Tym razem nie mogło być inaczej.

Przypominamy, że main event na gali KSW Colosseum 2 to starcie Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem. Zawodnicy mierzyli się już dwa razy ze sobą i mają po jednym zwycięstwie. Tym razem, trylogia ma pokazać, który z nich jest lepszym zawodnikiem.

Marcin Najman postanowił porównać sytuację main eventu z jego ostatnimi walkami z Pawłem Jóźwiakiem. Według Marcina Najmana, Lombard bylby lepszym przeciwnikiem dla Mameda. Jednak jak zauważył Marcin Najman, Askham to nazwisko, które będzie porównywane do jego ewentualnej trylogii z Pawłem Jóźwiakiem, która pewnie za jakiś czas, również ujrzy światło dzienne.

Poniżej wpis freak fightera:

Czytaj również:  Saul „Canelo” Alvarez idzie po wygraną w wielkim stylu!