Mamy zapowiedź hitowej walki Pudzian – Szpilka!

KSW już dziś postanowiło wypuścić zapowiedź hitowej walki, pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a Arturem Szpilką. Całe przedsięwzięcie zapowiada się niezwykle ciekawie, co pokazuje nam trailer, który jeszcze bardziej podsyca emocje przed pojedynkiem obu zawodników. Kto według Was sięgnie po zwycięstwo w tym pojedynku? Zapraszamy do dyskusji!

Nie ma wątpliwości co do tego, że pojedynek pomiędzy Pudzianowskim a Szpilką podzielił polskich kibiców. Jedni są przekonani co do tego, że Mariusz Pudzianowski bez problemu rozprawi się z Arturem Szpilką. Fani boksu często jednak zauważają, że perfekcyjna stójka i precyzyjny cios, mogą być kluczem do sukcesu w tej walce. Uwagę na trailerze zwraca na to Maciej Kawulski, który wprost opisuje całe zjawisko, które podsyca jeszcze bardziej emocje, przed pojedynkiem obu zawodników.

Sami zawodnicy podchodzą do siebie z głębokim szacunkiem ponieważ doskonale wiedzą, że żaden z nich nie znalazł się przez przypadek, w tym zestawieniu. Sam Artur Szpilka zaznacza, że obawia się Mariusza Pudzianowskiego, ponieważ ten był przecież najsilniejszym człowiekiem świata, co świadczy o jego sile ciosu, która dziś jest wytrenowana i dostosowana pod realia zawodów uderzanych.

Mariusz Pudzianowski również stwierdza, że w żaden sposób nie lekceważy Artura Szpilki. Przedstawia go jako uznanego pięściarza, który miał okazję bić się o tytuł mistrza świata w kategorii ciężkiej, przez co musi uważać na każdy ruch swojego przeciwnika.

Zapowiedź w formie video dostępna jest poniżej:

Czytaj również:  Michał Materla zawalczy podczas gali KSW Colosseum 2!