Michał Materla zawalczy podczas gali KSW Colosseum 2!

O tej walce mówiło się od kilku tygodni. Jak widać, KSW wzięło pod uwagę słowa fanów, skutkiem czego Michał Materla został wzięty również pod uwagę, na karcie walk gali XTB KSW Colosseum 2. Zawodnik ze Szczecina, będzie miał okazję zawalczyć z Radosławem Paczulskim, który jest ostatnio w świetnej formie. Obaj zawodnicy nie unikają walki, skutkiem czego liczymy na potężny pojedynek, z obu stron. Zapraszamy!

Gala XTB KSW Colosseum 2 zapełnia się nam z tygodnia na tydzień. Już dziś mamy pewność co do tego, że będzie to wielkie święto MMA, w naszym kraju. Potężny PGE Narodowy plus największe nazwiska, które uświetniały karty KSW w minionych latach + młode nazwiska, które dopiero co rozpoczynają pisać najlepsze rozdziały swoich karier, za pośrednictwem KSW – tak zapowiada się nam karta zawodników.

Podobnie jest w wypadku walki Michała Materli z Radosławem Paczulskim. Obaj zawodnicy bardzo lubią się prywatnie, jednak pochodzą oni z innych generacji zawodników. Michał Materla jest u schyłku swojej kariery zawodowej, z kolei Radosław Paczulski pokazuje nam dopiero najlepszą wersję siebie. Zwiastuje nam to świetny pojedynek w klatce, który będzie trwał zapewne, do ostatniego werdyktu sędziego!

Czytaj również:  Kasjo negatywnie wypowiada się o Denisie Załęckim!