Borys Mańkowski chce wrócić do oktagonu!

Bardzo dobre wieści dla fanów Borysa Mańkowskiego! Zawodnik chce powrócić do KSW już w lutym, 2023 roku. Ma nawet przeciwnika, z którym chciałby zawalczyć. Czy to oznacza, że już niedługo Borys powróci w szeregi KSW?

Borys Mańkowski postanowił przypomnieć o sobie, na swoich social mediach. Tym razem w sposób bardziej konkretny, ponieważ mówi o ewentualnym rywalu, z którym mógłby zmierzyć swoje rękawice. Według niego, Donovanie Desmae byłby zawodnikiem jak najbardziej w zasięgu, z którym chętnie sam Borys by zawalczył. Postanowił on nawet zapytać, kiedy może liczyć na decyzję swojego zawodnika.

Poniżej wpis Borysa Mańkowskiego:

Donovan Desmae odpowiada Borysowi Mańkowskiemu!

Belg postanowił bardzo szybko odpowiedzieć Borysowi Mańkowskiemu, choć sama wypowiedź może niezbyt podobać się Polakowi. Według niego, Borys Mańkowski chce się zmierzyć ze zbyt trudnym przeciwnikiem. Przypomniał on bowiem, że posiada dwie walki bez porażki.

Wydaje się jednak, że takie zestawienie jest nie tylko nieuniknione, lecz może być także atrakcyjne dla oka. Obu panów dzieli tylko jedno miejsce w rankingu, skutkiem czego ich walka powinna mieć miejsce w najbliższym czasie.

Czytaj również:  Izu Ugonoh we freak fightach?