Mamed Khalidov zawalczy z Tomaszem Adamkiem w walce bokserskiej na FAME?!

Czy taka walka wydaje się w jakimkolwiek stopniu realna? Okazuje się, że tak! Wszystko za sprawą filmu, który Mamed Khalidov wrzucił za pomocą swoich mediów społecznościowych, do sieci. W owym filmie, zawodnik KSW pyta fanów, jakiego wyzwania sportowego chcieliby od niego. Co więcej, Mamed jest otwarty nie tylko na walki MMA, lecz także inne walki, na zupełnie nowych płaszczyznach. Internet od razu postanowił zestawić Mameda z Tomaszem Adamkiem!

W owym filmiku, Mamed Khalidov postanowił opowiedzieć swoim fanom, iż właśnie wrócił do treningów i postanowił zadać im pytanie, w jakiej płaszczyźnie chcieliby zobaczyć go w najbliższym czasie. Mamed szuka wyzwań i nie zamyka się, na inne sporty, niż MMA.

W pewnym momencie, Mamed Khalidov wprost przyznał, że chciałby spróbować się w podobnym dla siebie sporcie i przyznał, ze byłby to boks. Wielu internautów zaczęło od razu spekulować, że chodzi o walkę bokserską z Tomaszem Adamkiem, który w ostatnim czasie wróci do Polski i rozmawiał z federacją FAME.

Poniżej film z mediów społecznościowych Mameda:

Czytaj również:  Marian Ziółkowski mocno na temat Parnasse’a