Mamed Khalidov zawalczy z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 77!

Walka o której mówiło się przez długi czas, wreszcie dojdzie do skutku! KSW właśnie dziś potwierdziło, że walka między Mamedem Khalidovem a Mariuszem Pudzianowskim odbędzie się jeszcze w tym roku, 17 grudnia, na gali KSW 77!

O tej walce mówi się od kilku miesięcy, kiedy to sami zainteresowani poinformowali o tym, że jest to walka w kręgu ich zainteresowań. Jak dziś dowiadujemy się z samego profilu KSW, jest to potwierdzone już wydarzenie, które będzie miało swoje miejsce w Gliwicach.

Sami zawodnicy w ostatnich dniach i tygodniach byli bardziej aktywni na swoich social mediach, choć nie byli w stanie poinformować dokładnie o tym, co szykuje dla fanów KSW. Tak wypowiadał się ostatnio Mariusz Pudzianowski.

Warto dodać, że oficjalne wyzwanie padło ze strony Mameda Khalidova. Pudzian, który już na gali KSW 70, po wielkim nokaucie na Michale Materli, tak skomentował wyzwanie na gorąco w klatce KSW.

Oficjalne potwierdzenie walki!

KSW postanowiło dłużej nie czekać i już dziś poinformować o hitowym starciu. Do wczoraj mówiło się jeszcze o tym, że wielki pojedynek dwóch legend KSW zostanie ogłoszony prawdopodobnie w dniu KSW 75, jednak udało się do tego doprowadzić szybciej. KSW zyskało więc main event na miarę najwyższych lotów!

Czytaj również:  Borys Mańkowski chce wrócić do oktagonu!