Łukasz Parobiec komentuje przegraną z Don Diego!

Łukasz Parobiec postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych po swoim występie na wydarzeniu organizowanym przez GROMDA. Co dokładnie miał do przekazania fanom?

Przypomnijmy, że w piątek 1 grudnia w najważniejszej walce GROMDA 15 Łukasz Parobiec stanął przed szansą zdobycia tytułu mistrzowskiego walk na gołe pięści. Jego rywalem był Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn, który ostatecznie wygrał i tym samym po raz pierwszy obronił tytuł. Od samego początku walki Kubiszyn ruszył na Parobca, który wydawał się być nieco zaskoczony ruchami rywala. Parobiec szybko znalazł się na deskach i choć później chwiał się na nogach, to wstawał. W drugiej rundzie Mateusz Kubiszyn już nie dał szans rywalowi i szybko skończył pojedynek.

Parobiec po raz pierwszy zabrał głos po swojej przegranej. Nie zamierza się tłumaczyć i zaznaczył, że jego rywal był po prostu lepszy. Podziękował również całej ekipie z Zakopanego za to, że pomogli mu w przygotowaniach oraz trenerowi za ręcznik, bo jak stwierdził, nie nadawał się już do walki.

Czytaj również:  Tomasz Narkun odmówił zastępstwa! Nowy main event na CAVEMMA 3!