Tomasz Narkun odmówił zastępstwa! Nowy main event na CAVEMMA 3!

Walka wieczoru na gali CAVEMMA w dniu wczorajszym była zagrożona. Z walki wypadł Adam Kowalski, który nabawił się przed samym pojedynkiem, groźnej kontuzji. Co prawda organizatorzy nie informowali o dokładnym powodzie rezygnacji z walki Kowalskiego, jednak szybko zaczęto zastanawiać się, kto może zastąpić go w oktagonie. Dziś już wiemy, ze main event zmieni się całkowicie!

Co ciekawe, organizatorzy postanowili zaproponować Tomaszowi Narkunowi zastępstwo, w postaci innego zawodnika. Wszystko dlatego, że Tomasz Narkun był po pełnym obozie przygotowawczym i organizatorzy nie chcieli, aby ten zmarnował swój czas i środki finansowe, poświęcone na przygotowania.

Tomasz Narkun otrzymał ofertę walki z Ederem De Souzą, który do tej pory walczył między innymi na galach FEN. Popularny „Żyrafa” nie skorzystał jednak z możliwości zmiany rywala i odmówił walki z potencjalnym przeciwnikiem.

Skutkiem tego, federacja CAVEMMA została zmuszona do pełnej zmiany main eventu, w którym finalnie wystąpi Jakubiec vs. Radclife.

Poniżej oficjalne potwierdzenie tej informacji:

Czytaj również:  Don Diego kończy współpracę z Piotrem Szeligą!