Lasik mocno krytykowany przez włodarzy PRIME po swoim występie w budce!

Pierwsza walka na wolnych zasadach w budce telefonicznej z pewnością miała wyglądać inaczej. Podczas ostatniego PRIME Show MMA mogliśmy oglądać taki pojedynek, jednak okazał się on jednostronny. Jeden z zawodników, czyli Kuba Lasik, bardzo mocno oberwał za swój występ od włodarzy PRIME, którzy oczekiwali podobnie jak kibice, wielkiego widowiska.

W zeszłą sobotę miała miejsce gala PRIME MMA 3, na której to w walce wieczoru zmierzył się słynny już „Kamerzysta” wraz z Kubą Lasikiem. Pojeydnek odbył się w bardzo nietypowym miejscu, ponieważ w budce tlefonicznej. Niestety, sam pojedynek nie spełnił oczekiwań widzów, ponieważ był on jednostronny i zakończył się o wiele szybciej, niż mógł. Kuba Lasik praktycznie oddał prowadzenie Kamerzyście od samego początku, który wykorzystał to w łatwy sposób i bez problemu pokonał swojego rywala.

Co więcej, Lasik kulił się już od samego początku, przez co sędzia musiał dwukrotnie podnosić spotkanie, natomiast za trzecim razem sędzia był zmuszony przerwać całą walkę.

Podczas wywiadu dla Antyfakty, Kuba Lasik dostał solidne bęcki słowne od jednego z włodarzy PRIME, czyli Pawła Jóźwiaka.

Walkę postanowił skomentować także Don Kasjo, który jest medialnym włodarzem gali PRIME.

Czytaj również:  Kacper Formela definitywnie odchodzi z FEN!