Kacper Formela definitywnie odchodzi z FEN!

Bardzo złe wieści dla federacji FEN! Kacper Formela postanowił opuścić swoją rodzimą federację, w której był jedną z większych gwiazd. Jak twierdzi sam zainteresowany, odchodzi z federacji FEN, ponieważ ma propozycje ze zdecydowanie większych federacji.

Jego decyzja nie jest nowością, ponieważ tuż po swoim występnie na gali FEN 43 już zapowiedział taki ruch. W tamtym momencie można było jednak spodziewać się, że sama federacja FEN podejmie wszelkie kroki, aby zatrzymać zawodnika. Dziś jednak wiemy, że nie udało się do tego doprowadzić, skutkiem czego Kacper Formeladefinitywnie odchodzi z federacji FEN.

W ostatnim programie Kanału Sportowego, Kacper Formelapotwierdził swoją decyzję i przyznał, że posiada bardzo lukratywne oferty z dwóch, światowych organizacji mieszanych sztuk walk. Skutkiem tego, rozpatruje on rozwiązanie, o którym w niedługim czasie z pewnością poinformuje wszystkich zainteresowanych.

Dlatego też, na ten moment nie wiemy, gdzie wystąpi Kacper Formela, który czeka na kolejne, ewentualne propozycje od federacji, które mogą zainteresować się jego nazwiskiem. Przypomnijmy bowiem, że Kacper Formela stwierdził swojego czasu, iż jest on w stanie pokonać mistrza KSW, czyli Salahdine’a Parnasse’a. Nie wiadomo na dzień dzisiejszy jednak, jak na to zapatruje się sama federacja KSW.

Zapraszamy do obejrzenia całej jego wypowiedzi w programie Oktagon Live:

Czytaj również:  Jan Błachowicz i Magomed Ankalaev na face to face!