KSW szykuje kolejne wydarzenie na Narodowym!

Organizacja wydarzenia KSW na 2023 rok na Stadionie Narodowym jest tematem, który jest poruszany niejednokrotnie w kuluarach. Wydaje się jednak, że roboczo nazywane wydarzenie „Colosseum 2” nabiera tempa i faktycznie, będziemy jego świadkami może nawet i w tym roku. Sprawdźcie sami!

Rąbka tajemnicy uchylił także Arkadiusz Wrzosek, który jest blisko z władzami KSW i wie, co dzieje się w federacji. Ww jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że jeśli gala będzie miała miejsce na Stadionie Narodowym, Alistair Overeem zawalczy na niej. Co więcej, zawodnik KSW wie, że zainteresowanie taką walką jest z obu stron, ponieważ sam Alistair Overeem jest mocno zainteresowanym walką właśnie na Stadionie Narodowym, który w dużym stopniu ułatwiłby zakontraktowanie tak dużego nazwiska.

Arkadiusz Wrzosek dodał także, że sam zrobi wszystko, aby móc wystąpić na Stadionie Narodowym, ponieważ jest to wielkie wydarzenie, które odbywa się raz, na kilka lat. Warto dodać, że Arkadiusz Wrzosek pochodzi z Warszawy i nawet mieszka zaledwie kilka minut od Stadionu Narodowego, dlatego jest to dla niego idealne miejsce do walki.

Z rozmowy z zawodnikiem KSW można było także wywnioskować, że na Stadionie Narodowym bylibyśmy świadkami takich walk jak Artur Szpilka kontra Mariusz Pudzianowski i Phil De Fries kontra wspomniany wcześniej Alistair Overeem.

Trzeba przyznać, że byłaby to karta godna tego miejsca i samego wydarzenia!

Czytaj również:  Czy Mariusz Pudzianowski wróci do WCA przed walką ze Szpilką?