Czy Mariusz Pudzianowski wróci do WCA przed walką ze Szpilką?

Można powiedzieć, że walka Szpilka – Pudzianowski jest już nieoficjalnie ogłoszona. Jeden z zawodników opowiedział bowiem o pomyśle i zdradził, że takie zestawienie będzie miało miejsce jeszcze w tym roku. U wielu kibiców z pewnością od razu pojawiło się pytanie, gdzie do tej walki będzie przygotowywał się Mariusz Pudzianowski? Czy zawodnik wróci do WCA, w którym aktualnie trenuje także Artur Szpilka? Robi się dość ciekawie, jeśli chodzi o kwestie przygotowania obu zawodników.

Według wielu fanów sportu, nie powinno nawet dochodzić do zestawień klubowych kolegów. Są one naznaczone zupełnie innym poziomem emocji i często wiele zdradzają już przed walką, ponieważ zawodnicy „przecinają się” na treningach i wiedzą o sobie dużo, często sparując w przeszłości.

Jak stwierdził w ostatnim wywiadzie sam Artur Szpilka, nie przejmuje się tym, gdzie i jak będzie trenował Mariusz Pudzianowski. Warto dodać, że na dzień dzisiejszy, w sztabie Artura Szpilki znajdziemy takie postaci jak Anzor czy Arbi, czyli były trener Mariusza Pudzianowskiego. Łącząc te fakty, może być problem z tym, aby Mariusz Pudzianowski wrócił do WCA, choć niczego nie można być pewnym, jeśli chodzi o tą kwestię.

Pozostaje więc czekać i snuć domysły, tym bardziej biorąc pod uwagę, że sam Artur Szpilka podchodzi z wielkim szacunkiem do swojego przeciwnika. Wiemy jednak, jak duże znaczenie odgrywa przygotowanie konkretnych zawodników, choćby po ostatniej walce Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem, który bez problemu poradził sobie z Pudzianem.

Czytaj również:  Jamahal Hill zabrał głos w sprawie Dany White'a!