KSW myśli o ponownym zestawieniu Szpilki z Wrzoskiem!

Po ostatniej wygranej Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim, temat walki z Arkadiuszem Wrzosek powraca. Przypomnijmy, że zestawienie obu zawodników KSW miało mieć już miejsce. W tamtym czasie, Artur Szpilka doznał jednak kontuzji, która wyeliminowała go z tego pojedynku. Dziś Artur Szpilka zdradza, że KSW nadal myśli o takim zestawieniu!

Kiedy mogłoby dojść do walki Szpilka-Wrzosek? Według samego Artura Szpilki, wstępne plany na taki pojedynek są jeszcze w tym roku i jest to raczej ostatnia część roku. Obaj zawodnicy KSW w ostatnim czasie mogą cieszyć się wygranymi, co jeszcze bardziej powoduje, że zestawienie tych dwóch nazwisk, będzie miało sens przez federacje KSW.

Artur Szpilka przyznaje jednak, że nie jest on wielkim entuzjastą tego pojedynku, choć jeśli taki zostanie mu zaproponowany, z pewnością podejmie rękawice. Zawodnik KSW zaznacza oczywiście, że zawalczy z Arturem Wrzosekiem, jeśli ten mu zostanie zaproponowany przez federację, lecz nie jest wielkim entuzjastą tego zestawienia.

Wydaje się jednak, że taka walka jest nieunikniona i powinniśmy być jej świadkami, jeszcze w tym roku!

Czytaj również:  Szpilka wyjawił datę i miejsce walki z Pudzianowskim?