Szpilka wyjawił datę i miejsce walki z Pudzianowskim?

Bardzo możliwe, że za pomocą Twitterowego filmu, który został umieszczony na profilu Artura Szpilki poznaliśmy datę i miejsce pojedynku obu panów. Film jest kierowany bezpośrednio do Mariusza Pudzianowskiego, natomiast w tle jest PGE Narodowy. Co więcej, sam obiekt został również oznaczony na social mediach zawodnika KSW. Dlatego też, bardzo wysoce prawdopodobne jest to, że zobaczymy ich już 3 czerwca, w klatce KSW!

Zaczepki Artura Szpilki w stronę Mariusza Pudzianowskiego nie są nowością. Jednak do tej pory były one dość zdawkowe i bardzo mało konkretne, jeśli chodzi o ich efekty. Tym bardziej, gdy sam Pudzian niechętnie odpowiadał na nie, a jeśli już, robił to w sposób łagodny i humorystyczny. Taki aspekt zastosował dziś także i Artur Szpilka, lecz jego dzieło odsłoniło nam zdecydowanie więcej, niż do tej pory mogliśmy sami łączyć.

Sama walka jest bardzo mocno prawdopodobna. Brakuje właściwie oficjalnego potwierdzenia, ponieważ w kuluarach od dawna mówi się o tym zestawieniu. Co więcej, Artur Szpilka nie bez powodu umieszcza serię wpisów i filmów odnośnie Mariusza, z którym bardzo chciałby zmierzyć się w najbliższym czasie.

Wydaje się więc, że poniższy film jest już tylko potwierdzeniem tego, że sama walka będzie miała miejsce, wraz z jej datą i miejscem.

Zobaczcie sami:

Czytaj również:  Znamy kolejnego przeciwnika Janka Błachowicza!