KSW chce walki Bajor vs. Kita!

Bardzo dobre wiadomości dla fanów walki Szymona Bajora i Michała Kity! KSW jak najbardziej przewiduję walkę obu zawodników, którzy w ostatnim czasie, mieli okazję porozmawiać ze sobą, za pomocą mediów społecznościowych. Zarówno jeden jak i drugi zawodnik, będą mieli okazję udowodnić to, który z nich jest lepszy, w klatce KSW!

Oczywiście, na dzień dzisiejszy nie są znane szczegóły pojedynku. Wiemy jednak od dyrektora sportowego KSW, iż federacja, jak najbardziej zamierza wykorzystać realny konflikt obu zawodników. Dyrektor sportowy KSW dodał także, że walka Bajora z Kitą była w oku zainteresowania federacji dawno. Jednakże ich prawdziwy konflikt może tylko cieszyć, ponieważ zawsze lepiej jest, gdy zawodnicy sami chcą wyjaśnić coś między sobą w klatce, aniżeli gdy stają do pojedynku, kiedy są ze sobą w zgodzie.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy obaj zawodnicy KSW pojawią się w klatce. Można jednak spodziewać się, że będzie to 2023 rok, aby wykorzystać ich złą krew, która już miała swój upust w sieci. Tym bardziej jest to możliwe w momencie, gdy Szymon Bajor nie jest poważnie porozbijany, po walce z Philem De Frisem. Skutkiem tego, można spodziewać się, że obaj zawodnicy zameldują się w klatce KSW jeszcze w tym roku.

Czytaj również:  Szymon Bajor odpowiada Kicie!