KSW oficjalnie potwierdziło walkę Pudzianowski – Szpilka!

Stało się! Mamy oficjalne potwierdzenie walki pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a Arturem Szpilką. KSW poinformowało, że do walki dojdzie już 3 czerwca, na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, która będzie miała miejsce na stadionie narodowym. Nie możemy doczekać się tego zestawienia!

Informacja padła jeszcze wczoraj wieczorem, jednak czekaliśmy na dokładną komunikację, ze strony samego KSW, do którego doszło, za pomocą oficjalnych social mediów, w dniu dzisiejszym. O zestawieniu Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką mówiło się już od dawna, jednak można było dywagować nad tym, w którym miesiącu dojdzie do niego. Mówiło się o końcu roku, ponieważ Artur Szpilka powrócił do treningów stosunkowo niedawno. Kiedy jednak oficjalnie poinformowano o tym, że KSW Colosseum 2 jest już potwierdzone, od razu zaczęto dywagować nad tym, czy obaj zawodnicy zawalczą właśnie podczas tego wydarzenia.

Jednak przedwczoraj, całości rozwiał sam Artur Szpilka, który można powiedzieć, że wrzucił własną interpretację zapowiedzi walki ze swoim przeciwnikiem. Mariusz Pudzianowski jak zwykle, w sposób lakoniczny i delikatny potwierdził owe zestawienie. Następnie był Maciej Kawulski, który zawsze chętnie dzieli się z fanami KSW, wszelkimi możliwymi nowościami. Na samym końcu był oficjalny profil KSW, który nie pozostawia już żadnych wątpliwości, co do zgodności tego zestawienia.

Jak więc widać, gala Colosseum 2 zapowiada się iście ciekawie, ponieważ wiemy już, że karta walk będzie napakowana świetnymi nazwiskami, takimi jak Pudzianowski, Szpilka czy Mamed Khalidov. Czekamy na więcej!

Poniżej oficjalny plakat gali Colosseum 2:

Czytaj również:  Są dwa pomysły na walki Mariusza Pudzianowskiego!