Krzysztod Diablo Włodarczyk chętny na walkę w boksie z Mamedem Khalidovem!

Czyżby miało dojść do zestawienia, o którym mówił niedawno Mamed Khalidov? Bardzo możliwe! Wszystko dlatego, że Krzysztof „Diablo” Włodarczyk oficjalnie przyznał, że jest gotów na walkę z Mamedem Khalidovem w boksie!

Kiedy w ostatnim czasie Mamed Khalidov zapytał swoich fanów, czy chcieliby zobaczyć go w zupełnie nowej odsłonie sportowej. Dokładniej, chodził o pojedynek bokserski. Fani od tego momentu zaczęli zastanawiać się, z kim Mamed Khalidov chciałby zmierzyć się właśnie w tej formule bokserskiej.

Dziś jednak dowiadujemy się, że Krzysztof „Diablo” Włodarczyk chciałby zmierzyć swoje rękawice z Mamedem Khalidovem. Jest to zaskakująca informacja, choć zaczyna ona składać się w całość, jeśli chodzi o medialny pojedynek obu nazwisk, które w sporcie mają rzeszę swoich fanów.

Co ciekawe, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk wyznaczył warunki takiego pojedynku. Według niego, Mamed Khalidov musiałby zawalczyć 10 rund, jak w prawdziwym pojedynku bokserskim, a także poddać się kontroli antydopingowej, przed rozpoczęciem tego eventu. Wszystko po to, aby pokazać Mamedowi, z jakimi warunkami muszą mierzyć się prawdziwi pięściarze.

Czytaj również:  Znamy przeciwnika Pashy!