Krystian Pudzianowski w GROMDA? Możliwe!

Krystian Pudzianowski to zawodnik freakowy, o którym nie mieliśmy okazji słyszeć odkąd ten wystąpił podczas przedostatniej gali sygnowanej nazwiskiem Marcina Najmana, czyli na MMA VIP. Zawodnik jednak wraca do walk i tym razem wydaje się, że będzie to organizacja zrzeszająca walki na gołe pięści. Bardzo możliwe, że Krystian Pudzianowski zawalczy bowiem dla GROMDY!

O wszystkim dowiedzieliśmy się za pomocą Instagrama, na którym to szef GROMDA, czyli Mariusz Grabowski, opublikował zdjęcie wraz z Krystianem Pudzianowskim. Wszystko działo się podczas meczu charytatywnego, jednak był tam z pewnością poruszany temat walk Krystiana Pudzianowskiego, ponieważ samo zdjęcie został opatrzone opisem “Rozmowy w toku, nie ma miękkiej gry!”

Na razie Mariusz Grabowski apeluje o cierpliwość i potwierdza, że rozmowy z zawodnikiem federacji freakowych były prowadzone. Na dzień dzisiejszy nie znamy jednak wyników i tego, czy Krystian Pudzianowski faktycznie zawalczy dla GROMDA.

Warto jednak wiedzieć, że GROMDA dysponuje ciekawymi możliwościami w tym wypadku, ponieważ z Krystianem Pudzianowskim mógłby zawalczyć chociażby Popek, który prawdopodobnie, kolejny pojedynek stoczy właśnie dla GROMDY.

Poniżej wspólne zdjęcie obu panów:

Czytaj również:  PRIME MMA nałoży ogromną karę na Normana Parke!