PRIME MMA nałoży ogromną karę na Normana Parke!

Norman Parke nie zaliczy tego dnia do najbardziej szczęśliwych. Na łamach przeglądu sportowego została opublikowana informacja, która jasno wskazuje iż PRIME Show MMA nałoży ogromną karę finansową na swojego zawodnika. Powód jest bardzo prosty. Norman Parke jak zwykle ma to w zwyczaju, nie wywiązał się z umów, które sam wcześniej podpisał.

Warto przypomnieć, iż Norman Parke wystąpił ostatnio na gali PRIME 2: Kosmos. Tego wieczoru, pokonał decyzją sędziów Grzegorza Szulakowskiego. Jednak Parke stwarzał problemy zarówno przed walką jak i po walce, jednocześnie łamiąc kolejne zapisy swojego kontraktu.

TO PEWNE! Parke otrzyma karę umowną!

Jak dowiedzieliśmy się z dzisiejszych przecieków, Norman Parke zostanie ukarany karą umowną, która liczona jest w dolarach. Chodzi o niepojawienie się na 1 konferencji prasowej, która promowała galę PRIME 2. Kolejnym złamaniem umowy był brak obecności na media day’u, który odbywał się przed imprezą.

Dodatkowo, Norman Parke zostanie odebrane aż 35% wynagrodzenia za usuwanie swoich postów, dotyczących gali PRIME 2, na swoich mediach społecznościowych. Norman Parke dodatkowo odmawiał publikacji materiałów promujących właśnie tą galę.

Tomasz Bezrąk, który jest prezesem organizacji PRIME, tak tłumaczy decyzję samej federacji.

Czytaj również:  Michał Oleksiejczuk powraca do oktagonu!