Kontuzja mistrza UFC! Jan Błachowicz zawalczy o pas?

Dociera do nas bardzo zła informacja dla mistrza wagi półciężkiej UFC. Jamahall Hill doznał bowiem groźnej kontuzji, podczas meczu koszykówki. Amerykanin wiedząc o tym, że nie jest w stanie walczyć, postanowił oddać swój pas. Wszystko przez operację, którą zawodnik UFC będzie musiał przejść i która ograniczy mocno jego aktywność w UFC. Możliwe, że Jan Błachowicz dostanie szansę na to, aby zawalczyć właśnie o ten pas. Sprawdźcie sami!

Na dzień dzisiejszy jest to jednak odległa kwestia, ponieważ Jan Blachowicz będzie mierzył się 29 lipca, podczas gali UFC 291, z Alexem Pereirą i to on musi wygrać ten pojedynek, aby być branym pod uwagę, jeśli chodzi o ambitniejsze cele w UFC. Jan Błachowicz jest dziś według bukmacherów faworytem tego starcia, jednak w sporcie nie znaczy to nic, ponieważ kursy nie grają, a odpowiednie przygotowanie i gameplan na przeciwnika, musi być perfekcyjny, na takim poziomie walk.

Dopiero co, ostatnio mówiło się szeroko o brakach kadrowych, które ma Jan Błachowicz, w swoim teamie. Jednak sam zainteresowany mocno zaapelował do kibiców i fanów, aby nie rozpuszczać żadnych plotek, ponieważ on sam czuje się świetnie przygotowany do pojedynku z Alexem Pereirą.

Patrząc na aktualny rozwój spraw, pozostaje tylko trzymać kciuki za naszego rodaka, który już 29 lipca stoczy walkę, która w wypadku wygranej, może dać mu bardzo duże szanse na walkę o pas kategorii półciężkiej!

Czytaj również:  Na dniach poznamy rywala Jana Błachowicza?