Na dniach poznamy rywala Jana Błachowicza?

Jan Błachowicz pozostaje na dzień dzisiejszy bez rywala i walki w UFC. Niemniej jednak, ten stan rzeczy może zmienić się już w najbliższych dniach. Jak widzimy, sam Jan Błachowicz bardzo mocno daje o sobie znać w mediach. Ostatnio opowiadał on o swoich preferencjach, jeśli chodzi o potencjalnych przeciwników. Również w wypadku konkretnych zawodników, ich sytuacja jest dynamiczna i zmienia się na korzyść Jana Błachowicza. Skutkiem tego, kolejna walka z udziałem Polaka może być ogłoszona w przeciągu kilku dni!

Nie ma wątpliwości co do tego, że aktywnie trenujący Jan Błachowicz czeka w gotowości i jest w odpowiedniej dyspozycji, do dalszych bojów w federacji UFC. Sam Jan Błachowicz przyznaje, że zgłosił gotowość i terminy do UFC, tak więc pozostaje mu czekać tylko na rywala. W ostatnim czasie zaczepiał on kilku potencjalnych przeciwników za pomocą social mediów.

Sam Jan Błachowicz przekazał, że „dużo dzieje się” w  środku UFC i są to ciekawe rzeczy, które mogą szybko przynieść finalny termin, a także konkretnego rywala, z którym Jan Błachowicz zmierz swoje rękawice. Zawodnik dodał, że nie może nic powiedzieć, dlatego wydaje się, że jego kolejna walka może być szybciej, niż nam wszystkim może się wydawać.

Jan Błachowicz dodał, że jego menadżerka jest w ścisłym kontakcie z UFC, co tylko może oznaczać, że już są prowadzone potencjalne rozmowy, na temat terminów i przeciwników Jana Blachowicza.

Poniżej cały wywiad z Janem Błachowiczem:

Czytaj również:  Jan Błachowicz gotowy do kolejnego pojedynku!