Kontrowersje wokół wpisu Normana Parka!

Ostatni wpis, który wydał Norman Parke, odnośnie swojej kolejnej walki na terytorium Polski, bardzo szybko obiegł media. Jak okazuje się, walka zawodnika niekoniecznie musi dojść do skutku, ponieważ Tomasz Bezrąk poinformował za pomocą swojego Twitera, iż posiada dokumenty potwierdzające ważność kontraktu zawodnika z PRIME MMA!

Norman Parke rozpoczął już swoją medialną wojnę z zawodnikami freak fightowymi z Polski, dlatego można było spodziewać się szybkiej reakcji fanów i mediów na ten temat. Według Stormina, pierwszą jego ofiarą miałby paść Paweł Bomba, czyli zawodnik, który prawdopodobnie zwiąże się z federacją CLOUT MMA. Stormin zaczepił także Michała Pasternaka, który miał wystąpić na najbliższej gali High League. Losy Pasternaka nie są na ten moment znane, ponieważ on sam, nie udziela informacji na ten temat. Bardzo możliwe, że Michał Pasternak także stanie się częścią CLOUT MMA.

Do dyskusji włączył się także Tomasz Bezrąk, czyli oficjalny włodarz federacji PRIME MMA. Według niego, nadal jest podpisany i wiążący dokument Stormina z federacją PRIME MMA. Oznacza to, że zawodnik nie może najprawdopodobniej wystąpić na żadnej, konkurencyjnej gali.

Poniżej reakcja włodarza federacji PRIME:

Czytaj również:  Jan Błachowicz gotowy do kolejnego pojedynku!