Jan Błachowicz gotowy do kolejnego pojedynku!

Janek Błachowicz nie lubi długich przerw między swoimi pojedynkami. Dlatego też, po jego ostatniej walce, która miała miejsce w grudniu, zawodnik zgłasza swoją zdolność do walki, w kolejnym pojedynku UFC.

Na dzień dzisiejszy wiemy, że Janek powrócił do treningów w WCA, informując jednocześnie cały świat, że jest gotów na kolejny pojedynek w klatce UFC. Jan Błachowicz powrócił bowiem z zasłużonego urlopu na Bali, który odbywał wraz ze swoją wybranką.

Na dzień dzisiejszy, Jan Błachowicz znajduje się na 3 miejscu, w kategorii półśredniej. Sam Jan Błachowicz chce walczyć z najwyższymi w rankingu, głównie ze względu na swój wiek i doświadczenie w oktagonie. UFC powinno brać to pod uwagę, ponieważ Jan Błachowicz jest zawodnikiem nieszablonowym, który radzi sobie z najlepszymi rywalami i potrafi dokonywać wręcz niemożliwego w oktagonie, kiedy jest spisywany na straty, jeszcze przed rozpoczęciem pojedynku.

Jeśli jednak chodzi o potencjalnych przeciwników dla Janka Błachowicza, którzy wchodzą w grę i którzy są po prostu odpowiedni do jego poziomu, najbardziej wymienia się Magomeda Ankalaeva, a także Aleksandara Rakicia, który po rocznej przerwie związanej z kontuzją, wraca do oktagonu. Bardzo możliwe, że ten drugi będzie idealną opcją dla Błachowicza, ponieważ obaj zawodnicy mają wiele do udowodnienia i chętnie zostawią swoje zdrowie w ringu.

Jedno jest pewne. Matchmakerzy dostali już wytyczne i będą działać tak, aby jak najszybciej zestawić Błachowicza z godnym dla niego rywalem.

Czytaj również:  Zapowiedź walki Błachowicz vs. Rakić