Konferencja przed FAME FRIDAY już dzisiaj!

Właśnie wchodzimy w FAME WEEK, czyli tydzień, w którym będziemy mogli przyglądać się wydarzeniom, związanym z galą FAME Friday, która będzie miała miejsce już w tym tygodniu. W każdym dniu będziemy mogli przyglądać się nowym wydarzeniom, związanym właśnie z tą galą. Na pierwszy rzut idzie konferencja przed wydarzeniem, która będzie miała miejsce już dziś, o godzinie 20:00, na darmowym kanale YouTube. Zapraszamy do oglądania!

Dzisiejsza konferencja jest świetnym miejscem do tego, aby bliżej zapoznać się zawodnikami FAME, a także ich aktualną dyspozycją. Wszystko po to, aby móc lepiej przygotować się przed samą galą, która będzie miała swoje miejsce już w najbliższy piątek.

W dzisiejszej konferencji wezmą udział wszyscy zawodnicy FAME i jak zwykle, możemy spodziewać się ciekawych perfomensów, a także różnego rodzaju zgrzytów i akcji, pomiędzy zawodnikami tej gali. Jako że lista walk i zawodników jest spora, nie będziemy mogli się nudzić, a całe wydarzenie powinno zakończyć się dopiero około godziny 23:00.

Jeśli więc nie macie planów na dzisiejszy wieczór, konferencja przed FAME Friday może okazać się ciekawym pomysłem, na spędzenie tego wieczoru!

Czytaj również:  O 20:00 rusza pierwsza konferencja Clout MMA!