O 20:00 rusza pierwsza konferencja Clout MMA!

Jeśli nie macie planów na dzisiejszy wieczór, właśnie możecie to zmienić. Wszystko dzięki Clout MMA, czyli nowej organizacji freak fightowej, która dziś rusza z pierwszą konferencją, przed pierwszą galą. Wydarzenie zaczyna się już o godzinie 20:00 i będzie dostępne za darmo, na platformie YouTube!

Dlaczego postanowiliśmy przedstawić pierwszą konferencję Clout MMA? Wszystko dlatego, że prawdopodobnie zobaczymy na niej pełną kartę walk gali, do której został już mniej, niż miesiąc czasu. Ponadto, w wydarzeniu weźmie udział wiele ciekawych osobistości ze świata freakowego, natomiast widzowie mogą jak zwykle liczyć nie tylko na przepychanki słowne, lecz także „dymy”, które są esencją takich konferencji freak fightowych.

Bardzo ciekawie zapowiada się także debiut Nikity, która zadebiutuje już dziś, na pierwszej konferencji freakowej. Całe środowisko zastanawia się, jak poradzi sobie nowa zawodniczka, która została bardzo negatywnie odebrana przez fanów, którzy nie pozostawili suchej nitki, na federacji Clout MMA.

Ciekawie zapowiada się także samo wydarzenie, ponieważ nie wiadomo, czego możemy spodziewać się po całej organizacji. Bardzo możliwe, że konferencja będzie prezentować się podobnie do tej znanej z High League, lecz możliwe także, że federacja będzie chciała się odciąć od poprzedniej federacji i wyjść do swoich kibiców, z zupełnymi nowościami.

Samo wydarzenie będziecie mogli oglądać za darmo, z linku poniżej:

Czytaj również:  CLOUT MMA z oficjalną datą wydarzenia!