Kolejne wymiany zdań po ogłoszeniu Diablo w FAME MMA!

Kolejną osobą, która postanowiła skomentować przejście Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka, jest Andrzej Wasilewski. Andrzej Wasilewski to znany w Polsce promotor zawodników, który miał okazję prowadzić wielu bokserów, na najwyższym poziomie. Skutkiem tego, postanowił on skomentować bardzo głośny transfer, Diablo do FAME.

Według popularnego promotora boksu, Krzysztof Włodarczyk nie powinien przejść do FAME. Według niego, transfer tak dużej gwiazdy boksu, która nadal czynnie boksowała w świecie boksu, jest co najmniej rzecz ujmując, nie na miejscu. Andrzej Wasilewski porównał to, do przejścia utalentowanej baletnicy, do klubu Go – Go.

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź Mateusza Borka, który został nieco wywołany do tablicy. Jak dobrze wiemy, jest on łącznikiem wielu zawodników sportowych i nie tylko, ze światem FAME MMA. Ma on świetne relacje z włodarzami, dzięki czemu co jakiś czas, jest blisko transferów zawodników, którzy przechodzą do świata freak fightów.

Mateusz Borek w swoim wpisie dodał, że należy uczciwie oceniać wszystkie transfery i dziwi się, czemu to akurat Diablo został tak mocno osaczony, przez komentatorów sportowych. Według niego, Fonfara czy Łaszczyk również są śmieszni, ponieważ nadal chcą walczyć, lecz w innych formułach. Mateusz Borek dodaje także, że nie można wyśmiewać ludzi, którzy chcą dobrze zarobić za to, co robią dobrze. Nawet pomimo zmiany formuły, w której walczą w danym momencie.

Poniżej znajdziecie jeszcze wpisy obu panów:

Czytaj również:  Mistrz Chorwacji zawita w KSW!