Kolejna, hitowa walka na XTB KSW Colsseum 2 potwierdzona!

Wygląda na to, że federacja KSW z każdym tygodniem będzie informować nas o kolejnych, hitowych zestawieniach, które będziemy mieli okazję oglądać podczas gali XTB KSW Colosseum 2. Dziś znamy już drugie, pełne zestawienie, które z pewnością nie zawiedzie. Zmierzą się bowiem czempioni, którzy zawalczą o pas wagi lekkiej. Patrząc na to zestawienie można być pewnym jednego – będzie się działo w klatce!

Wychodzi na to, że słowa Mateusza Borka, który w ostatnim wywiadzie potwierdził, że KSW chce podczas gali XTB KSW Colosseum 2 umieszczać jedynie hitowe walki, sprawdza się coraz bardziej. Sam Mateusz Borek dodał bowiem, że każda walka podczas tego wieczoru będzie „petardą”. Biorąc pod uwagę fakt, iż Mateusz Borek jest bardzo blisko szefostwa KSW, zapewne zna on już kartę walk na to wydarzenie.

Przypomnijmy że w tym pojedynku to Marian Ziółkowski będzie bronił swojego pasa, przeciwko mistrzowi wagi piórkowej, a także tymczasowemu championowi kategorii lekkiej, którym jest Salahdine Parnasse. Jak wiadomo, Salahdine Parnasse w ostatnim czasie zawalczył o pas tymczasowy, kiedy to właśnie Marian Ziółkowski nie był w stanie stanąć z nim do walki, przez swoją kontuzję.

Dziś jednak obaj zawodnicy są w formie, dzięki czemu ich zestawienie na początku czerwca wydaje się być czymś oczywistym. KSW daje więc walkę widzom, którzy oczekiwali jej od dłuższego czasu i z pewnością zobaczą oba nazwiska w oktagonie.

Czytaj również:  Mirek Okniński rekomenduje Piotra Świerczewskiego do walki w MMA!